Need For Speed Underground 2 Shooter

Need For Speed Underground 2 Shooter indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Need For Speed Underground 2 Shooter - NFS 2 Shooter % 100 Save Game
ESNEK REKLAM

NFS 2 Shooter % 100 Save Game

Need For Speed Underground 2 Shooter, NFS Underground 2 oyununun tamamen bitirlmiş yamasıdır. Popüler PC yarış oyunlarından olan NFS 2 içerisinde bulunan bütün yarışların ve kilitli olarak bulunan bütün arabaların açılmış halini bu Save dosyası ile görebilir ve dilediğniz gibi oyunu oynayabilirsiniz.

Need For Speed Underground 2 Shooter oyunu için yayınlanmış olan bu %100 save dosyası ile tüm yarış dünyası sizin için açılıyor. Bu eğlenceli %100 save dosyası yamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde kilitli olan tüm arabalar, tüm haritalar, tüm yarışlar, tüm modifiye parçaları bu save dosyası ile açılmaktadır. İstediğiniz arabayı alabilir ve istediğiniz modifiyeyi yapabilirsiniz.

Need For Speed Underground 2 oyununda bitiremediğiniz merak ettiğiniz bölümleri bu yama ile hemen görebilir ve oynayabilirsiniz.

NFS 2 Shooter % 100 Save Game nasıl kurulur?
İndirmiş olduğunuz ZIP dosyası içerisindeki Shooter dosyasını C:Documents and Settings-Bilgisayar-Adı-Local Settings-Application Data-NFS Underground 2 dizinine kopyalayınız.

ESNEK REKLAM
Need For Speed Underground 2 Shooter BENZER İÇERİKLER
ESNEK REKLAM
Need For Speed Underground 2 Shooter YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM