MuhasebeEx

MuhasebeEx indir

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

MuhasebeEx, küçük veya orta ölçekli işletmeler için geliştirilmiş ücretsiz bir muhasebe programı. İşletmenizin gelir giderlerini, günlük kasa hareketlerinizi, banka hareketlerinizi ve stok bilgilerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Kolay ve basit arayüzü sayesinde sayesinde işlerinizi çok seri ve pratik bir şekilde yapmanın haklı keyfini yaşayacaksınız. Stok,Cari,Kasa,Banka, Sipariş,İrsaliye,Teklif,Üretim,Servis,Barkodlu perakande,Gider takibi,Kredi Kartı,Gelişmiş Raporlama,Kullanıcı yetkilendirme gibi bir çok özelliği içinde barındıran MuhasebeExKobi, kobilerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirimiş rafine, net, karmaşık menülerden arındırılmış sonuç odaklı bir yazılımdır.

Çalışma çıktılarınızı Excele döküm yaparak kolay raporlar alabilirsiniz.

Stok Modülü: Öncelikle Stok kartı açmadan değişken olmayan , birimi ,genel kdv' yi ve kar marjınızı giriniz.bu size stok kartı açarken kolaylık sağlayacaktır. Stok kartında dört adet satış fiyatı bulunur bunlardan 1 ve 2' si sistem tarafından otomatik belirlenir Kdvli ve Kdvsiz bu fiyatlama alış üzerinden otomatik olarak yapılır. eğer siz bunu istemiyorsanız ayarlar bölümünden ilgili yeri hayır olarak ayarlayın Stok çıkışını bir cari üzerinde ya da perakende olarak yapabilirsiniz.

Kasa Modülü: Bu modül cari ile ve perakende ile entegre çalışır ayrıca manuel giriş çıkış yapabilirisniz birden fazla kasa ile çalışabilirisniz.

Banka modülü: Bu modül cari ile ve perakende ile entegre çalışır ayrıca manuel giriş çıkış yapabilirisniz birden fazla banka ile çalışabilirisniz.

Cari Modülü: Bu mödül sayesinde pratik cari hesaplarınızı takip edebilirisiniz.

MuhasebeEx YAPILAN YORUMLAR