Mp3 Ses Yükseltme Programı

Mp3 Ses Yükseltme Programı indir

MP3Gain

MP3Gain, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz mp3 ses yükseltme programı.

MP3 dosyalarını belirli bir hedef hacime göre analiz eder ve kayıpsız şekilde ayarlar. Sadece tepe genlik normalizasyonu yapmaz. Bunun yerine, dosyanın gerçekte insan kulağına ne kadar yüksek ses çıkardığını belirlemek için istatistiksel analiz yapar. Mp3 ses yükseltme programları arasında en iyi olanlardan bir tanesidir. Sahip olduğunuz MP3 dosyalarınızın ses seviyelerini aynı seviyede ayarlayabileceğiniz kullanışlı ve Türkçe bir program.

MP3 dosyalarındaki sesleri yükseltmek ve dosyalarınızı analiz edip hepsinin aynı ses seviyesinde olmasını sağlayabileceğiniz ücretsiz bir Mp3 ses artırmave ses düzenleme programı MP3Gain, tarafından yapılan değişiklikler tamamen kayıpsızdır. Dönüştürme sırasında kalite kaybı olmaz çünkü program kodlama ve çözme işlemi yapmadan doğrudan MP3 dosyasını düzenler. MP3 formatındaki şarkıların ses seviyelerini ayarlayabilirsiniz. MP3Gain, mp3 dosyalarını analiz ederek, dosyaların kalite kaybı olmadan aynı ses seviyesinde ayarlar.

MP3 Gain ile MP3 arşivinizdeki dosyaları inceleyerek ses düzeyi düşük olanları tespit edebilir, MP3'lerin ses seviyelerini hiçbir kayba sebep olmadan artırabilirsiniz.Dönüştürme sırasında kalite kaybı olmaz çünkü kodlama ve çözme işlemi yapmadan doğrudan MP3 dosyasını düzenleme özelliğine sahiptir.Mp3 ses yükseltme programı, sayesinde mp3 şarkı dinliyorken yeni şarkıya geçtiğinde ses ayarlamak zorunda kalmayacaksınız.

Programı Türkçe kullanmak için;Language files seçeneğini Turkish olanı işaretleyerek Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Mp3 Ses Yükseltme Programı YAPILAN YORUMLAR