Mobogenie

Mobogenie indir

  • Ana Sayfa
  • Mobogenie - Android İçin Senkronizasyon ( Pc Suite ) Programı

Android İçin Senkronizasyon ( Pc Suite ) Programı

Mobogenie, Telefon ve Tabletinizdeki verilere bilgisayarınızdan yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir Android için Pc suite programdır. Bilgisayarınız üzerinden Android mobil cihazınızı kolayca kontrol edebilmek için uygulamayı indirip deneyebilirsiniz. Kullanımı oldukça çok kolay olan uygulama ile Mobil cihazınızda bulunan dosyaları görüntüleyebilir ve dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilir, Uygulamanın marketi üzerinden dilediğiniz uygulamayı indirerek Telefon veya tabletinize yükleyebilirsiniz.

Mobogenie ile Telefonunuzu Yönetmek için PC'ye Bağlayın hepsi bu.

Android cihazlarınız içerisinde mesajlarınızı, adres defteriniz (rehber) gibi pek çok içeriği görüntüleyebilir veya telefonunuzdan mesaj gönderebilirsiniz. SMS yöneticisi sayesinde bilgisayardan mesajlarını okuyabilir ve SMS gönderimi yapabilirsiniz. Mobogenie indir sahip olduğu kolay ve kullanışlı kişi yönetimi ve grup mesajlaşması ile hayatınızı kolaylaştırın.

Google Play üzerinden uygulamalar ve oyunlar da indirebilirsiniz.Sayısız Uygulamaları ve Oyunları tek tıklamayla yükle. Her gün 10.000'den fazla yeni uygulama ve oyun eklenen, 1.200.000 uygulama ve oyun arasından ihtiyacınız olanı bulun indirin. Mobil cihazınız için duvar kağıtları, Oyunlar, zil sisleri, uygulamaları bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz

Tek Tıklamayla Yedekleme ile Kişisel Verilerinizin Güvenliğini Sağlayın
Telefonunuzdaki verileri kaybetmekten mi korkuyorsunuz. Yepyeni Yedekleme işlevimizi deneyin.

Mobogenie; Android App Store ve Akıllı Telefon Yöneticisi; Android telefona sahip kullanıcıların bilgisayarlarında bulundurması gereken önemli programlardan birisidir.

Mobogenie YAPILAN YORUMLAR