Mobizen

Mobizen indir

Android Ekran Videosu Çekme Programı

Mobizen, Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayara aktarmanıza ve ekran videosu çekmenize yardımcı olan ücretsiz bir program. Sorunsuz olarak tablet veya telefondaki görüntüyü bilgisayar PC'ye aktarma işlemini gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz oyun ve ekran kaydetme uygulaması Mobizen ile tek bir dokunuşla mobil ekranınızın görüntüsünü HD kayıt yaparsınız. Android cihazlar için ücetsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde ekran videosu çekme ve bilgisayara görüntü aktarma işlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Dilersenizde Android cihazlarınızdaki görüntünün videosunu çekebilirsiniz.

Mobizen uygulaması Android için geliştirilmiş olan en kullanışlı dosya transfer ve cihaz kontrol programlarından birisidir. Ekran görüntüsünü bilgisayara aktarmak için telefonununuzun rootlu olmasına ihtiyaç duymayan nadir uygulamalardan bir tanesisidir. Tablet veya telefondaki görüntüyü gerçek zamanlı olarak PC'ye aktarma ve telefonunuzu bilgisayar üzerinden kontrol etmenize imkan veriyor.

Mobizen ile Android cihazınızı USB kablo, WiFi bağlantısı veya 3G bağlantısı aracılığıyla bilgisayarınızla eşleştirebiliyorsunuz. Uygulamayı Kullanabilmek İçin Android ve Pc uygulamasını cihazlarınıza yüklemeniz gerekmektedir.

Mobizen Pc
Android Ekran Videosu Çekme Programı

Mobizen YAPILAN YORUMLAR