Metal War

Metal War indir

ESNEK REKLAM

PC Için Ücretsiz Online Savaş Oyunu

Oasis Games tarafından yayımlanan Metal War, Türkiye'nin en iyi savaş oyunu. Türkçe dil desteğiyle hizmet veren oyunu bilgisayarınıza herhangi bir yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyuncu seviyesi 36 Lvye ulaştığında günlük görevler açılır. Günlük görevler büyük miktar Exp sağlar ve hızlı gelişmenize yardımcı olur. Günlük görevler, 1. tur 10 kez bedava haktan oluşur. Exp istiyoruma tıklayarak ekstra günlük görev hakkı satın alabilirsin! En fazla 2. tur 20 kez günlük görev satın alınabilir. Bedava yenilemeye tıklayarak, mevcut günlük görevleri yenileyebilirsin. Bedava yenileme hakkı 2 Kupon harcayarak kullanılır.


Metal War oyununda 4 farklı karakteri oynayabiliyoruz. Her karakterin farklı bir hikayesi ve benzersiz özelliğe sahip silahları bulunuyor. Gizli Ajan, Metal Savaşçı, Cesur Yürek, Çılgın Asker karakterlerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz.

Karakterlerin Özellikleri:
Metal Savaşçı:
Cinsiyet: Erkek
Silah Özelliği: Ek Alev Etkisi
Meslek Arka Planı: Birleşmiş Milletler özel kuvvetleri elit grup üyesidir, Amerikalıdır. Takma Adı"Metal Savaşçı"dır, gerçek kökenini kimse bilmez, sadece gizemli bir geçmişe sahip olduğu bilinir. Makineli tabanca kullanımı iyidir. En zorlu ateşlerin gücünün izini sürmek için, sıklıkla savunmadan vazgeçer. Cesareti ve kararlılığının önünde rakip tanımaz ama biraz pervasız hareket eder.

Cesur Yürek:
Cinsiyet: Erkek
Silah Özelliği: El Bombası Saldırısı
Meslek Arka Planı: Birleşmiş Milletler özel kuvvetleri elit grup üyelerindendir, Çin’den gelmiştir, Takma Adı"Cesur Yürek"tir. İç Moğolistanlıdır, Çin de özel kuvvetlerde görev yapmıştır. Emekli olduktan sonra uluslararası paralı örgüte katılmıştır. Joseph’ten gelen davet üzerine Birleşmiş Milletler özel elit kuvvetlerine katılmıştır. Çeşitli ağır silah kullanımı konusunda uzmanlaşmıştır. İnanılmaz defans yeteneklerine sahiptir. Kullandığı tüm silahların ağır silah olmasından dolayı hız onun en büyük zaafıdır.

Çılgın Asker:
Cinsiyet: Erkek
Silah Özelliği: Silahını verdiği hasar elektrik şok etkisi içerir.
Meslek Arka Planı: Birleşmiş Milletler özel kuvvetleri elit grup üyesidir, Amerikalıdır, Takma Adı"Çılgın Asker"dir ve gizemli bir geçmişe sahiptir. Takma isimden görüldüğü gibi patlayıcı bir öfkesi vardır. AK47 tipli otomatik tüfekler kullanır. Ateşli silah kullanarak fırtına yaratmayı sever. Ayrıca iyi bir saldırıya ve defansa sahiptir.

Gizli Ajan:
Cinsiyet: Kadın
Silah Özelliği: Silahından çıkan mermi donma etkisi sağlar.
Meslek Arka Planı: Birleşmiş Milletler özel kuvvetleri elit grup üyesidir, Hong Kong’ludur. Uzakdoğu dövüş sanatları eğitimi almıştır. Çocukluğundan beri babası ile özel kuvvetler eğitimi görmüştür. Keskin dövüş becerilerine sahiptir, Joseph onu çocukluk çağında kabul etmiştir. Yarı otomatik keskin nişancı tüfeği kullanımında uzmanlaşmıştır. Güzel ve şirin dış görünüşünün altında ölümcül bir darbe gizler.

ESNEK REKLAM
Metal War YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM