Mesailerim

Mesailerim indir

Fazla Mesai Hesaplama ve İzin Takip Uygulaması

Mesailerim uygulaması ile birlikte fazla mesai çalışmalarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.

Günlük mesai saatlerinizi takvim üzerinde gün seçerek kayıt ederek, aylık rapor alabileceğiniz gibi, çalışmakta olduğunuz işyerindeki Ücretli (Yıllık) izin, Ücretsiz izin (Eksik Gün), Saatlik İzin ve Raporlu günlerinizi takip edebilirsiniz.

Mesai Ücretinizi; Maaşınızı girerek yada Fazla mesai saat ücretini girerek hesaplayabilirsiniz. Mesai Ücretinizi; Maaşınızı girerek yada Fazla mesai saat ücretini girerek hesaplayabilirsiniz. Ayarlar menüsündeki katsayı seçeneklerini kendinize göre değiştirebilirsiniz. Ayarlar menüsündeki Hatırlatıcı alarmını aktif yaparsanız hergün belirlediğiniz bir saatte Mesai-İzin girişi yapmadıysanız uyarı verir.

Mesai Girişi : Takvimden mesai yaptığınız günü seçip, Mesai girişi düğmesine basın. açılan pencerede Süre kutusuna mesai sürenizi yazarak Kaydet düğmesine basın. Yanlış girdiğiniz mesaiyi silmek için Süre kutusuna sıfır yazarak kaydedin.

İzin Girişi : Takvimden işe gitmediğiniz günü seçip İzin Girişi düğmesine basın. İzin Türünü seçerek Kaydet düğmesine basın

Rapor : Kayıt girişi yaptığınız aylardaki Mesaileri ve İzinlerinizi Yıllık, Aylık ve Günlük olarak görebilirsiniz. Detaylı Rapor seçeneğini PDF dosyası olarak whatsapp yada mail ile gönderebilirsiniz.

Mesailerim YAPILAN YORUMLAR