MentalUP - Zeka Oyunu

MentalUP - Zeka Oyunu indir

Android İçin Zeka Geliştirici Oyunlar Uygulaması

MentalUP, üstün yetenekli çocukların eğitimi için benzersiz bir akıl oyunu uygulaması. Dikkat, hafıza, görsel, sözel ve mantıksal alanda zeka geliştirici oyunların yer aldığı uygulama ile çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunun.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu yararlı görsel zeka oyunları uygulaması, çocuklarınızın görsel tanıma, soyutlama, görselleştirme, hayal gücü gibi zihinsel becerileri geliştirir. MentalUP çocuğunuzun dikkat ve konsantrasyon gelişimine yardımcı olur, odaklanma becerisini artırır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış zeka oyunları pedagojik ürün olarak sertifikalandırılmıştır.

1.sınıf'tan 8.sınıf'a kadar; 6 yaş, 7 yaş, 8 yaş, 9 yaş ve üzeri tüm çocuklar için eğitici oyunlar içerir. İçerisindeki her bir eğitici oyun, öğrencinin okul başarısını destekler. Günlük çalışma planındaki eğitsel oyunlar, çocuğun takvim yaşına göre değil; zeka yaşına göre otomatik belirlenir. Bu sayede üstün zekalı çocukların potansiyellerini daha etkin kullanabilmelerini sağlar. MentalUP'ın bilimsel ve eğlenceli zeka oyunları çocuğunuzun mantık ve muhakeme yeteneğini geliştirir. Problem çözebilme, kıyaslama ve aritmetik düşünme becerisini geliştirir. Siz de MentalUP ile çocuğunuzun zihinsel beceri gelişimine katkıda bulunun.

MentalUP - Zeka Oyunu YAPILAN YORUMLAR