March of Empires

March of Empires indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • March of Empires - Mobil ve PC Için Online Strateji Oyunu

Mobil ve PC Için Online Strateji Oyunu

March of Empires, Gameloft tarafından geliştirilen pek çok platform üzerinde oynanabilen strateji oyundur. Devasa bir harita üzerinde gerçek kişilerle savaşacak ve kendi imparatorluğunuzu kurarak hakimiyet sağlamaya çalışaksın.

March of Empires, Gameloft ekibi tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunudur. Kral mı olmak istiyorsun o zaman zafer kazanma zamanı gelmiştir. Kendi krallığınızı kurarak, dünyanın her tarafından kullanıcılarla mücadele edin ve bölgeleri fethederek krallığını büyüt en iyi olduğunu kanıtla. Gameloft'un her oyunu gibi March of Empires oyunuda Türkçe dil desteğiyle geliyor. Klasik strateji oyunlarına göre hazırlanmış olan oyunumuz Age of Empires oyununda olduğu gibi kalemizi güçlendirerek saldırılara karşı koymaya çalışacak ve ordumuzu güçlendirerek diğer oyuncuların bölgeleri fethetmeye çalışacağız. Arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak, yardımlaşabilir, ittifak savaşlarına katılarak ganimet toplayabilirsiniz.

Atlılar, mızraklı savaşçılar, şövalyelerden oluşan ordularımızla March of empires oyunu strateji ve savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Oyunda bölgeleri feth ederek dağlık bölgelerin kralı, kuzeyli çar veya çöl sultanı olun.

Bu güzel oyunu Windows PC bilgisayarlarda, Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarda, iPhone, iPad ve Windows Phone mobil cihalzrında üzretsiz olarak oynayabilirsiniz.

March of Empires YAPILAN YORUMLAR