MAGIX Music Maker

MAGIX Music Maker indir

Müzik Yapma Programı

MAGIX Music Maker ile herkesi hayran bırakacak müzikleri yapabilirsiniz.Mükemmel bir müzik yapma programı.

Sahip olduğu 6.000 fazla elektrik caz pop vb bir çok müzik sesi ve efektini kullanarak kendinize ait şarkı besteleyebilir veya müzik yapabilirsiniz. İster yeni başlayan ister profesyonel kullanıcı olun, hiçbir ön bilgi olmadan en kısa sürede şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kolayca döngüleri ve örnekleri zevkinize göre birleştirin ve efekt ve enstrümanlarla en sevdiğiniz parçanın son rötuşlarını yapın.

Ses arşivinde, Rock Pop, Tech House, Hip Hop, Chillout, 90s Eurodance ve elektronik caz müzik stillerinden 6000ʼe yakın ses ve döngü bulabilirsiniz. Şarkılarınızı Facebook, YouTube ve SoundCloudʼda hemen arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak için entegre edilmiş yükleme fonksiyonunu kullanın.

Music Maker ile kendi hit parçalarınızı oluşturun. Kapsamlı enstrüman ve efekt repertuvarından ilham alın, bunları hit parçalarınız için kullanın. Davul ve bas gibi türlerden binlerce sesi sürükle-bırak yöntemi ile düzenleyin, sanal keltik arpın fısıldamasını sağlayın veya Hip Hop ve Dubstep için patlayıcı davullarla, hoparlörleri sarsın.

Özellikleri:
- Döngü ve sesleri birleştirin
- Sanal enstrümanları veya kendi enstrümanlarınızı çalın ve kaydedin
- Mixing ve Mastering yapın Kendi remikslerinizi oluşturun
- Şarkıları yayınlayın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

MAGIX Music Maker YAPILAN YORUMLAR