Mafia 3 Demo

Mafia 3 Demo indir

Pc için Mafya Aksiyon Oyunu

Mafya oyunu serisi olarak bilinen 2K Games tarafından geliştirilen Mafia serisinin son oyunu Mafia III'ü ücretsiz olarak deneyebileceğiniz demo yayınladı.

Mafia 3 yüksek kaliteli grafikleri ile dikkatleri üzwerine çekmekte olan oyunun demo sürümünde sadece ilk bölümü oynayabiliyor ve oyun hakkında detaylı bir bilgi elde etmiş oluyorsunuz. Açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olan Mafia 3 oyunu 1968 yılında mafya kurallarının değişim gösterdiği dönemde geçmektedir. Lincoln Clay, Vietnam'da geçirdiği yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır.

Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam'da geçirdiği savaş dolu yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux'taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.

Oyunun birinci bölümünü deneyebileceğiniz demo şu anda PS4 ve Xbox One üzerinde indiriliyor. Kısa bir süre içerisinde de Windows PC üzerinde ulaşılabilir olacak.

Mafia 3 Demo YAPILAN YORUMLAR