Mafia 2

Mafia 2 indir

Mafia 2, çıkışıyla birlikte tüm dünyada ilgi görmüş olan en başarılı mafya oyunları arasında yer alan aksiyon oyunudur. 2K Czech tarafından yayınlanan TPS türündeki oyunda mafyaya katılarak yer altı dünyasını keşfetmeye çalışıyoruz.

2002'de yayınlanan ilk oyundan 8 yıl sonra 2010 yılında oyun severlerle buluşan Mafia II oyununda, İtalyan asıllı bir Amerikan vatandaşı olan Vito Scaletta adlı bir karakteri yönlendiriyoruz. Hikayesi ve geçmiş zamanı etkileyici bir biçimde gözler önüne sermesi, karakterleri, grafikleri ve oynanışı ile serinin en iyi oyunu olarak gösterilmektedir. Zorlu askerlik dönemiminden sonra geldiği sivil hayatta, babası ölmüş ve dostumuza çok büyük borçlar bırakmıştır. Kalan borçları ödemek için küçük çaplı mafya işleri yapmaya başlıyoruz. Görevleri yerine getirdikçe çok daha zorlu mafya görevleri üstlenecek ve yüksek yerlere gelmeye çalışacağız. Oyunda sokaklarda, binaların içerisinde ve dükkanlarda dolaşabileceğiniz gibi araç kullanarak sokaklarda ve caddelerde ister çılgınlık yapabilir isterseniz dürüst bir vatandaş gibi davranabiliyorsunuz.

Mafia 2 Özellikleri
  • Gerçekçi atmosfer,

  • Aksiyon yüklü sahneler,

  • Çarpıcı ses efektleri,

  • Basit kontroller,

  • Detaylı içerikler,

  • Zengin bir dünya,

Düşmanlarınızla yumruk yumruğa kavga edebilir veya çeşitli silahları kullanabilirsiniz. Oyundaki görevler gözdağı vermek için arabasını parçaladığınız kişilerden tutun da büyük mafya babalarının mekanını basarak onu öldürmeye çalıştığınız görevlere kadar bir çeşitliliğe sahip.

Mafia 2 YAPILAN YORUMLAR