Madalin Stunt Cars

Madalin Stunt Cars indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Madalin Stunt Cars - Windows 10 Araba Yarışı Oyunu

Windows 10 Araba Yarışı Oyunu

Madalin Stunt Cars bilgisayarlarında araba yarışı oynamayı sevenler için ücretsiz çok güzel bir alternatif oyun olarak geliyor. Lüks arabalarla birbirinden farklı ve zorlu parkurlarda akrobasi hareketleri yaparak eğlencebilirsiniz. Mükemmel yarış oyunları arasında gösterilen bu mükemmel oyunda kendinizi kanıtlamanız için tüm fırsatlar verilmektedir.

Oyunu Windows 10 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Araba sürmenin doruk noktalarına varabileceğiniz Madalin Stunt Cars oyununda zorlu parkurlar içerisinde yeteneklerinizi göstermeniz gerekiyor. Halkalar, dönemeçler, engeller, zıplama ve tırmanma yollarında çeşitli akrobasi hareketleri yaparak özgürce araba kullanabileceksiniz. Oyunda kullanabileceğiniz araçların arasında ralli araçları, polis araçları ve değişik yarış arabaları yer alıyor. Lamborghini ve Bugatti gibi araçlar hiç kuşkusuz favorileriniz arasında olacaktır.

3D grafikleri ve muhteşem oyun atmosferi sayesinde sizlere gerçek bir deneyim sunacak olan oyundaki engeller ve rampalar modern bir şekilde dizayn edilmiş. Madalin Stunt Cars 2 adlı farklı bir serisi de oyunculara değişik yarış olanakları tanıyor. Araçların çarpışma mekanikleri ve havadaki uçuş fizikleri biraz abartılı olsa bile oyunun ana fikri artistik hareketler denemek ve bunları yapmak olduğu için hoş görülebilir.

Madalin Stunt Cars YAPILAN YORUMLAR