Love Dance (APK)

Love Dance (APK) indir

Android ve iOS İçin Dans Oyunu

Love Dance, dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunu. Kendinizi dans ile ifade ederek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Cubizone tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi ögeleri içerisinde bulunduran tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan birisi olarak gösteriliyor. Yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş arayüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen bir çok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor. Love Dance'te özgürce dans edebilir, müzik dinleyebilir, arkadaşlıklar kurabilir ve kendinizi farklı kıyafetlerle, tarzınızla evcil hayvanınızla ifade edebilirsiniz.

Love Dance, kendinizi ifade edebileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz eğlenceli bir mobil dans oyunudur. Popüler müziklerle birlikte dans etmek, yüzlerce kıyafet ile kendi modanı ortaya çıkarmak ve eğlencenin tadını çıkararak dans sahnelerinin yeni yıldızı olamk istiyorsan Love Dance Türkiye seni bekliyor.

İndireceğiniz dosya APK sürümüdür. Play store üzerinden indirmek için buradaki linki kullanın.

Love Dance (APK) YAPILAN YORUMLAR