Last Battleground: Survival

Last Battleground: Survival indir

Gerçek PUBG Android ve iOS

Last Battleground: Survival, çok oyunculu olarak hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz PUBG benzeri savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android ve iOS için gerçek ve kaliteli bir PUBG oyunu mu arıyorsunuz? Last Battleground: Hayatta kalma mücadelesi, müthiş savaş oyunu. Her karşılaşmada 32 oyuncu yer alır ve oyuncular ıssız bir adaya bırakılır.Oyunun başında tüm oyuncular adaya elleri tamamen boş bir şekilde paraşütle atlarlar. Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, savaş oyunu Last Battleground'da hayatta kalma mücadelesi vererek harika savaşlar bizi bekliyor. Oyun PUBG oyununda olduğu gibi ilk önce ıssız bir adaya atlamımzla start veriyor. Elimizde herhangi bir savaş aleti bulunmuyor. 32 oyuncuya karşı mücadele edeceğimiz oyunda adanın etrafına yayılırlar, çeşitli silahlar ve eşyalar bularak onlarla rakiplerimizer karşı çetin ve zorlu savaşlara gireceğiz. Oyun içerisinde zaman geçtikçe kişi sayısı azalacak adanın güvenli sayılan bölgesi küçülecek ve yalnızca bir oyuncunun hayatta kalabileceği zorlu ve aksiyon dolu dakikalar başlayacak.

Güvenli bölge, her maçta rastgele değişerek oyunculara her seferinde daha taze, daha yoğun bir deneyim kazandırır. Android cihazlarınız üzerinde tam bir PlayerUnknown's Battlegrounds keyfini dünyanın her bir bölgesinde yer alan rakiplerle birlikte çıkarabilirsiniz. mobile pubg apk android indir

Last Battleground: Survival YAPILAN YORUMLAR