Kelimece: Kelime Savaşı

Kelimece: Kelime Savaşı indir

Android ve iOs Için Kelime Bulmaca Oyunu

Kelimece: Kelime Savaşı, mobil cihazlarda oynayabileceğiniz stratejik hamlelerle rakininize üstünlük kurmaya çalışabielceğiniz Türkçe kelime bulmaca oyunu. Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere ayrıca iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun, Onbinlerce kelimelik sözlüğe sahip.

Kelime hazinesi yanında strateji, zeka ve hızlı düşünme gerektiren Kelimece: Kelime Savaşı oyunu Mustache Play Games firması tarafından geliştirilmekte olup oldukça geniş bir sözlük hazinesine sahip. Facebook hesabınızla login olabilirsiniz ve facebook arkadaşlarınızı davet edip onlarla online kelime oyunu oynayabilirsiniz. İsterseniz de misafir olarak giriş yapıp online kullanıcılarla eşleşip multiplayer / çoklu oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Rakibinize karşı en stratejik kelimeleri yazarak hamleler yapın, Yazdığınız kelimelerle hem kendi kalenizi koruyun hem de rakip kaleye saldırarak onu sıkıştırmaya çalışın. Oyun, rakiplerin zorluğuna göre bazen satranç çoban matı gibi birkaç hamlede bitebiliyorken bazen çetin oyuncular arasında günler sürebilir. Heyecan son kale düşene kadar devam eder, her an birkaç harf ile oyunun kaderini değiştirebilirsiniz.

Kelime oyunu seven kullanıcılarımıza son zamanlarda geliştirilmiş en başarılı Türkçe içeriğe sahip bu kelime oyununu oynamalarını öneriyorum.

Kelimece: Kelime Savaşı YAPILAN YORUMLAR