Kaspersky Free Antivirus

Kaspersky Free Antivirus indir

ESNEK REKLAM

Kaspersky Ücretsiz

Kaspersky Free Antivirus, PC'nizi en yeni virüslere, fidye yazılımlarına ve daha fazlasına karşı korumaya yardımcı olacak temel korumayı sunar. PC'nizi tehditlere karşı tarar ve virüs bulaştığında PC'nizi kurtarmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit'lere ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı koruyacabileceğiniz, ev kullanıcılarını her türden veri tehlikelerine karşı korumak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür. Uygulama sizi virüslere ve zararlı yazılımlara, bilinmeyen tehditlere ve İnternet üzerinden dolandırıcılığa karşı korur. Virüslere, fidye yazılımlarına, kimlik avına, casus yazılımlara, tehlikeli web sitelerine ve daha fazlasına karşı koruma sağlar.

Tüm virüslere karşı korur
Bulut tabanlı işlevselliği ve bilgisayarınızda çalışan güçlü güvenlik teknolojilerini birleştiren günümüzdeki tehditlere karşı gereken temel güvenliği sunar.

Yeni, büyümekte olan ve bilinmeyen tehditler
Bulut tabanlı Kaspersky Security Network, en yeni virüslerden ve kötü amaçlı yazılım saldırılarından korunmanıza yardımcı olmak için dünyanın dört bir yanından katılan milyonlarca kullanıcının sistemlerinden veri toplar. Potansiyel tehditler gerçek zamanlı olarak izlenip analiz edilir ve tehlikeli işlemler zarar veremeden tamamen engellenir.

Şüpheli ve kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerini tanımlar
Gelişmiş kimlik hırsızlığı önleme teknolojileri, dolandırıcılık amaçlı URL'leri proaktif biçimde algılar ve buluttaki gerçek zamanlı bilgileri kullanarak değerli verilerinizin kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerde ifşa edilmesini önler. Ayrıca, URL Danışmanımız, tüm web bağlantılarına renk kodlu etiketler ekleyerek ilgili bağlantının ve izleyen sayfaların tehlike düzeyiyle ilgili öneride bulunur.

Kötü amaçlı yazılımların, bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarından faydalanmasını önler
Bilgisayarınızda, en yeni düzeltmelerle güncellenmemiş uygulama veya sistem güvenlik açıkları varsa siber suçlular ve kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza erişim elde edebilir. Güvenlik açıklarına karşı tarama yapmaya ek olarak, herhangi bir zarar vermemesi için güvenlik açığı bulunan programların işlemlerini analiz ve kontrol eder.

Otomatik indirme ve kurulum özellikleri; zamandan ve emekten tasarruf sağlar Artık, kurulum işleminde çok daha az manuel adım gerekiyor. Ürünü web sitemizden ilk indirişinizde, en yeni ürün sürümü otomatik olarak denetlenir, mevcut kötü amaçlı yazılımlar etkisiz hale getirilir (gerekirse) ve sonra kurulum işlemi başlar.

Windows 8 Uyumlu
Kaspersky Anti-Virus 2013 Microsoft'un en son işletim sistemi Windows 8 uyumlu ve Microsoft'un en son BT güvenlik yenilikleriyle entegredir. Ayrıca Kaspersky Now – Microsoft'un yeni kullanıcı arayüzünü desteklemek amacıyla geliştirilmiş, PC güvenlik düzeyini gözlemlemenizi ve vital güvenlik özelliklerini görmenizi sağlayan yeni uygulamadır.

30 günlük ücretsiz deneme;
Kaspersky Anti-Virus 2015 şunları sağlar:
- Virüsler, solucanlar, Truva Atları, rootkit'ler, casus yazılımlar ve daha fazlasına karşı koruma
- En yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı bulut yardımlı, gerçek zamanlı koruma
- Dosyalar, uygulamalar ve Internet siteleri için Anlık Güvenlik Kontrolleri

ESNEK REKLAM
Kaspersky Free Antivirus YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM