Karate Kamil Oyunu

Karate Kamil Oyunu indir

Karate Kamil, 2000'li yılların popüler flash animasyon serileri arasında yer alan ve herkes tarafından 5. serisinin beklendiği animasyonun resmi dövüş oyunu.

Cemre Özkurt‘un projesi olan karakter son günlerde Beat the Game oyunuyla birlikte sıkça hatırlanır olmaya başladı.

Oyunda kahramaımız Karate Kamil ile ezeli düşmanı Ninja Nejat arasındaki savaşta tarafımızı seçerek rakibimizi yenmeye çalışıyoruz. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi 2 kişi olarak ta arkadaşlarınıza karşı oynayarak heyecanı katlayabilirsiniz. The Sims 3, The Back to the Future: The Game ve Skylanders gibi oyunların tüm karakterlerini ve figürlerini tasarlayan Özkurt, Karate Kamil hayranlarını da unutmayıp, onlar için nostaljik tatta bir flash oyunu olan Karate Kamil vs. Ninja Nejat oyununu flash üzerinden geliştirdi.

Karate Kamil'i oynayabilmek için ilk önce sisteminize Adobe Shockwave Player yazılımını indirmeniz gerekiyor. Genel olarak tüm pc cihazlarda yer alıyor. eğer indirdiğiniz oyunu arşiv dosyasından Winrar gibi bir program ile çıkartıktan sonra çalışmaz ise Adobe Shockwave Player'ı indirebilirsiniz. Arşivden çıkardıktan sonra KarateKamil_vs_NinjaNejat dosyasını çalıştırıp Karate Kamil oynayabilirsiniz.

Karate Kamil 1 Efsanenin birinci bolumu

Karate Kamil 2 Sadov of di mastir


Karate Kamil 2.5 Horoz


Karate Kamil 3 Invizibil Ninja
Karate Kamil Oyunu YAPILAN YORUMLAR