HGS

HGS indir

Android ve iOS İçin HGS Mobil Bakiye Yükleme Uygulaması

HGS Mobile ile nerede olursanız olun bakiye yükleme işleri mobil cihazınız ile çok kolay olacak. HGS Mobil Bakiye Yükleme uygulaması ile plaka numaranız, T.C. kimlik numaranız, vergi numaranız veya HGS etiket numaranızı kullanarak tüm HGS ürünlerinizin bakiyesini görüntüleyebilir, kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

HGS’nize Android, iPhone ya da Apple Watch ile bakiye yüklemek artık çok kolay. Her kullanıcya hitap edecek şekilde hazırlanmış arayüzü sayesinde HGS’de dolum işlemini kredi kartınız ile hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. HGS bakiye yüklemek için artık bankalara ya da PTT şubelerine gitmenize gerek kalmıyor. 2-3 adımda kolayca yükleme işlerinizi gerçekleştirebilitorsunuz.

Özellikleri:
- Aracınızın HGS etiketinde ne kadar bakiye olduğunu görüntüleyebilirsiniz.
- Cezalı geçişleri önlemek için bakiye alarmları: Aracınızın HGS etiketi için minimum bakiye limiti belirleyerek uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilir, böylece cezalı hgs geçişlerini önleyebilirsiniz.
- Kolay yükleme için kayıtlı etiketler: Sık kullandığınız araçlarınızın HGS etiketlerini uygulamaya kaydedebilir, böylece sadece bir kaç dokunuşta HGS bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.
- HGS bakiye faturalarınızı e-posta ile alabilirsiniz.
- Geçmiş yüklemelerinizi görüntüleyebilir, tarihe göre sıralayabilirsiniz.

Not: HGS mobil uygulaması, PTT’den aldığınız HGS kartlarına yükleme yapabiliyor.

HGS YAPILAN YORUMLAR