Granny

Granny indir

Android ve iOS için Korku Oyunu

Granny Mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı korku oyunlarından bir tanesidir.


Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunu hemen ücretsiz olarak indirin. Korku oyununda amacımız esirlikten kurtulmak için çaba sarfetmeye çalışıyoruz. Ürkütücü kurgusuyla, korku oyunu sevenler için harika bir alternatif oyun olarak karşımıza çıkıyor. Korku - gerilim oyunlarını seviyorsanız Android telefonunuzda kesinlikle oynamanız gereken bir yapım.

Oyunun hikayesi, küçük bir kızın ninesi tarafından ıssız bir evde esir düşürülmesiyle başlıyor. Görsel olarak daha iyi olmasını bekleyeceğiniz oyunda büyükanne tarafından kilitli tutulduğumuz ürpertici evden kaçmak için tüm imkanlarımızı seferber etmemiz gerekiyor. Küçük kızı evin dışına çıkararak ninesinden kurtarmak için zamana karşı mücadele ettiğimizi unutmayın. Bunun için 5 günümüz var.

Oyunda sessiz ve yavaş hareket etmemiz gerekiyor. Evde size yardımcı olacak malzemeleri sessiz sedasız toplayarak, ninemizin hiçbir şeyi farketmemesi gerekiyor. Ses çıkartacak malzemeleri yastık ve battaniye gibi eşyalarla koruma altına alırsanız, riskinizi biraz azaltmış olursunuz. En ufak seste nine koşarak bulunduğumuz yere geliyor ve sizleri tekrar hapis ediyor.

Granny YAPILAN YORUMLAR