Client for Google Translate

Client for Google Translate indir

ESNEK REKLAM

Google Çeviri Programı

Client for Google Translate, 50+ farklı dil arasında hızlı bir şekilde anlık kelime, cümle ve paragraf çevirileri yapmanıza yardımcı olan bir google çeviri programı. sayesinde İngilizce dahil bilmediğiniz yabancı dillerdeki yazıları Client for Google Translate ile anında Türkçe'ye veya diğer dillere çevirebilirsiniz.

Kelime, cümle yada paragraf çevirilerini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan program sade bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Basit bir ayarlama menüsü üzerinde size ekstra kolaylıklar sunacak özellikler sunmaktadır. Çok basit bir uygulama olan ve elinizin altında her zaman bulunmasını isteyeceğiniz bu küçük istemci, Google Translate servisini kullanıyor ve 40 farklı dil arasında hızlı bir şekilde anlık kelime, cümle veya paragraf çevirileri yapabilme imkanını size ücretsiz bir şekilde sunuyor.

Google çeviri web sitesine girdiğimizde karşımıza direk Türkçe İngilizce çevirisi veya son çevirilmiş olduğunuz diller menüsü çıkar. Metin bölümüne Türkçe kelimeyi yazdığımızda Tercüme et butonuna basmadan alt kısımda hangi dile çevileceği yazıyorsa o dile otomatik olarak çeviri yapmaya başlar. 54 dilde birbirlerine karşılıklı olarak dil çevirisi yapmakta ve bu yabancı dil çeviri hizmeti; kelime, cümle, ( metin uzunluğu çok büyükte olsa çeviri girilen metni kesinlikle çevirecektir) herhangi bir dilde hazırlanmış olan web sayfasını genzinti yapabilecek şekilde istenilen dile çevirmektedir.

ESNEK REKLAM
Client for Google Translate YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM