Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar indir

Google Fotoğraflar, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda fotoğraf ve videolarınızı saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Google Fotoğraflar'da, fotoğraf ve videolarınız kişilere, yerlere ve önem taşıyan özelliklere göre organize edilir.

Google Fotoğraflar uygulaması bütün fotoğraf ve videolarınızı tek bir yerde toplayarak bu dosyalara daha sonra ulaşmanızı kolaylaştırmak için onları otomatik olarak organize ederek daha derli toplu bir hale getirir. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı sizin için önemli olan yerlere ve nesnelere göre arama yapılabilen ve buna göre düzenlenmiş halde barındırır.

Başlıca Özellikleri:
Göresel Arama Özelliği:
Artık, bir fotoğrafı bulmak için o fotoğrafta görünen kişilere, yerlere ve nesnelere göre arama yapabilirsiniz. Tekirdağ'da yediğiniz köftenin fotoğrafını mı arıyorsunuz? Fotoğrafınızın bir açıklaması olmasa bile Tekirdağ ya da yiyecek araması yaparak ilgili fotoğrafı bulabilirsiniz.
Not: Yüz gruplandırma özelliği tüm ülkelerde kullanıma sunulmamıştır.

Otomatik Yedekleme Özelliği:
Tüm fotoğraf ve videolarınızı güvende tutun ve onlara istediğiniz cihazdan erişin. Fotoğraf ve videolarınızı yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız bulut depolama alanında saklayabilir veya onları orijinal boyutlarında, 15 GB'a kadar (Google hesabınızdaki uygulamalar arasında paylaşılır) ücretsiz olarak depolayabilirsiniz.

Cihazınızda Yer Tasarrufu Özelliği:
Google Fotoğraflar sayesinde, güvenle yedeklediğiniz fotoğraf ve videolarınızı cihazınızdan silebilirsiniz. Böylece, fotoğraflarınızı silme konusunda asla bir endişe yaşamadan cihazınızda yer açabilirsiniz.

Fotoğraflar Montaj Özelliği:
Otomatik olarak montaj filmler, etkileşimli hikayeler, kolajlar, animasyonlar ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme Özelliği:
Fotoğrafları parmağınızın hafif bir dokunuşuyla dönüştürebilirsiniz. Filtre uygulamak, renkleri düzenlemek ve çok daha fazlasını yapmak için basit ancak güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçlarından yararlanabilirsiniz.

Paylaşım Özelliği:
Paylaşılabilir bağlantılar sayesinde yüzlerce fotoğrafı istediğiniz uygulamaları kullanarak anında paylaşabilirsiniz.

Google Fotoğraflar YAPILAN YORUMLAR