Google Earth Pro

Google Earth Pro indir

ESNEK REKLAM

Google Earth Son Sürüm indir

Google Earth Pro, sürümü ücretsiz olarak kullanıma açılmıştır. Google Earth ile uydu üzerinden büyük kentlerde evleri ve binaları dahi görebilir hatta çok meşhur dünya şehirlerinin içerisinde üç boyutlu binaların arasında dolaşabilirsiniz. İster uydu üzerinden dünyayı inceleyebilir, büyük şehirleri en ince ayrıntılarına kadar görebilir dilersenizde dünya şehirlerinin içerisinde üç boyutlu binaların arasında dolaşabilirsiniz.

Google Earth uygulamasını Android, iOS ve Windows pc bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip merak ettiğiniz yerleri keşfedebilirsiniz.

Uzaydan sokak düzeyine zum yapın, dünyada gezinin. Haritaları, yol tariflerini, otelleri, restoranları ve daha fazlasını bulun. ayrıca size banka, okul, hastane vb. ihtiyacınız olabilecek önemli tüm yerlerin konumlarını da gösterebiliyor, bununla birlikte mesafeler arasını hesaplayabiyor. Yeni versiyonuyla birlikte dünyanın her yerindeki tarihi görüntüler, denizcilik uzmanlarından alınan okyanus tabanı ve yüzeyi verileri, Ses kayıtlı basit tur imkanı da sunuyor. Onlarca yıllık tarihi görüntülerle küresel değişiklikleri görün ve Okyanusun derinliklerine dalın.

Kullanımı çok kolay kolay olan Google Earth sizlere kullandıkça keşfedeceğiniz daha güzel özellikleri ile dünya üzerinde görmek istediğiniz her yeri bilgisayar ekranınıza getiriyor. Street View seçeneği sizlere sokaklarda ve caddelerde gezebilme imkanı verebilir ve daha önce hiç görmediğiniz ama hayali bile sizi heyecanlandıran yerleri gezebilirsiniz.

NOT: Kullanıcı adı olarak herhangi bir mail adresi, lisans kodu olarak ise GEPFREE kelimesini kullanarak Google Earth ücretsiz kullanabilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Google Earth Pro YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM