Google Duo

Google Duo indir

Android ve iOS Için Ücretsiz Görüntülü Arama Uygulaması

Google Duo, sevdiklerinizle karşılıklı olarak ücretsiz en yüksek kaliteli görüntülü konuşma uygulamasıdır. Mobil cihazlar için tasarlanmış sade, güvenilir ve eğlenceli bir görüntülü görüşme uygulaması.

Yüz yüze görüşmek için tek bir dokunuş yeter.

iOS ve Android cihazlar da yüksek kalitede görüntülü görüşme ile sevdiklerinize daha yakın olun Kullanımı son derece koklay olan uygulama ile görüşme yapmak için yapabileceğiniz tek şey arkadaşlarınızla görüntülü görüşme başlatmak veya birini Google Duo'ya davet etmek. İster kablosuz bağlantı kullanıyor olun isterseniz hareket halinde olun mükemmel görüntü kalitesine sahip çok daha güvenilir görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz.

Google'ın Skype, iMessage gibi uygulamalara karşı geliştirmekte olduğu uygulama sadece görüntülü görüşmeye imkanı sağlıyor. böylece kendi görevini en iyi şekilde eksiksiz olarak yerine getiriyor. Sade arayüzü sayesinde tek dokunuşla rehberinizden dilediğiniz kişiyi görüntülü arayın. Görüntülü görüşme uygulaması Google Duo ile hem kablosuz hem de mobil ağlarda daha hızlı ve daha güvenilir görüntülü görüşme yapın.

Android veya iOS kullanan tüm arkadaşlarınızla görüntülü görüşme yapın.

Google Duo YAPILAN YORUMLAR