Golf Battle

Golf Battle indir

Android Gerçek Zamanlı Golf Oyunu

Golf Battle Android telefon veya tablet cihazlarınız üzerinden gerçek rakiplere karşı golf oynamanıza izin veren eğlenceli ve gerçekçi bir golf oyunudur. Dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan oku ve en iyi olduğunu kanıtla.

Oyun dünyasında kendine güzel bir yer edinen Golf Battle, Miniclip stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Oyunun kontrolleri çok iyi olup oyuncuyu memnun edecek şekilde hazırlanmış. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla golf oynayın. Çok sayıda oyun modundan dilediğini seçerek bu heyecan içerisinde yerini al. Rengarenk grafikleri, oldukça fazla olan oyun modları, multiplayer desteği, saha ve top çeşitliliğiyle Android mobil cihazlar için bulabileceğiniz en iyi golf oyunlarından birisini ücretsiz olarak indirip hemen oynayın.

Battle Golf'un çoklu oyuncu seçeneğinde tüm olay, topu arkadaşından önce çukura göndermektir. Rakiplerini şaşırtmak için topu haritanın diğer ucuna gönder. Arkadaşınla karşı karşıya oynama modunda veya işbirliği modu içinde rakibinden önce 5 puana eriş. Tek oyuncu bilgisayara karşı oynayabilir veya zamana karşı yarışarak 60 saniye içinde mümkün olduğunca fazla puan toplamaya bakabilirsin. 6 kişi ile oynayabileceğiniz oyunda, 6 kişiyi arkadaşlarınızdan seçebileceğiniz gibi rastgele gerçek oyunculardan alabilirsiniz. Oynayacağınız oyun moduna göre istediğinizi seçme şansınız var.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
- 6 kişilik çevrimiçi çok oyuncu özelliği,
- Gerçek oyuncular ile gerçek zamanlı olarak oyna.
- Arkadaşlarınla oyna.
- Basit, sezgisel kontroller.
- Ödüller ve güçlü golf ekipmanı kazanma,
- 40'den fazla delik.

Golf Battle YAPILAN YORUMLAR