GM Müzik Çalar

GM Müzik Çalar indir

Android İçin Müzik Çalar Uygulaması

General Mobile tarafından geliştirmiş olan GM Müzik Çalar uygulaması Google Play Store'da ücretsiz olarak yayınlandı. GM Müzik Çalar telefonunuzdaki tüm ses dosyalarını bulmak için size rehberlik edecektir.

Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Müzik çalar uygulaması ile ayrıca şarkı düzenleyici özelliğini kullanarak şarkılarınızı zil sesi, alarm sesi veya bildirim sesi olarak kullanabilirsiniz. Uygulamada siyah, mavi ve pembe gibi renklerin hakim birçok farklı tema desteği bulunmakta.Tek dokunuşta cihanızdaki tüm şarkılara tek ekranda erişerek, müzik keyfini doyasıya yaşayacaksınız. GM Müzik Çalar ayrıca ses dosyalarınızı Rock, Pop, Blues, Chill, Electronic, Hip-Hop, Soul, R&B, Jazz, Reggae, Latin, Punk, Funk, Classic, Folk ve diğer olmak üzere 16 farklı kategoriye ayırarak dilediğiniz tarzda müzik dinleyebilmenize izin veriyor.

Kolay kullanılan bir arayüze sahip GM Müzik Çalar; kendi çalma listenizi oluşturabileceğiniz gibi dilediğiniz albüm seçimine göre müzik dinleyebiliyorsunuz

GM Müzik Çalar YAPILAN YORUMLAR