GetGo Download Manager

GetGo Download Manager indir

Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Başarılı bir internet download manager programı olan GetGo Download Manager, kullanıclar tarafından en çok tercih edilmesinin asıl amacı video indirme sitelerindeki videoları bilgisayara sorunsuz olarak indirebilmesinden gelmektedir. Sürekli olarak güncellenerek daha fazla site üzerinden sorunsuz olarak indirme işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Video indirme işlemi yanında ayrıca sadece ses dosyası indirme işlemleride gerçekleştirebilen uygulama sayesinde sitelerdeki kliplerin seslerini bilgisayara MP3 olarakkaydedebilir ve müzik arşivinizi genişletebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları kategorilere ayırabilir, dilerseniz indirme işlemini durdurup yeniden başlatabilirsiniz.
Ayarlar kısmında bulunan geniş özellikler sayesinde video, resim türündeki tüm multimedia içerikleri algılayabilir dilediğinizi kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Video ve Müzik indirebileceği başlıca siteler: Facebook,MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike, Vimeo, MegaVideo, Break.com ve diğer neredeyse tüm flash video siteleri.

Kullanımı çok kolay olan GetGo Download Managerile indirme işlemini gerçekleştirmeniz için yapmanız gereken tek şey izlediğiniz video üzerinde belirecek olan Download This Video linkine tıklamaktır.

GetGo Download Manager YAPILAN YORUMLAR