GetContact

GetContact indir

ESNEK REKLAM

Android ve iPhone İçin Kim Beni Rehberine Nasıl Kaydetmiş

Getcontact, Akıllı telefon kullanıcıları için istenmeyen çağrı engelleme, arayan kişi tanımlama ve rehber kayıtlarını öğrenme uygulamasıdır. Rahatsız edici aramaları filtreler ve sadece sizin tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlar.

Getcontact uygulaması Android ve iPhone telefon kullanıcıları kendi isimlerini arkadaşlarının rehberinde nasıl kaydedildiğini sorguluyor. Akıllı telefonunuzun rehberine erişim sağlayan uygulama, diğer kişilerin sizin telefon numaranızı nasıl kaydettiğini gösteriyor. Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz. Gelen arama istenmeyen bir aramaysa anlık olarak sizi uyarır. Böylece bütün otomatik aramalar, reklamlar ve telefon dolandırıcılığı aramalarından gerçek zamanlı olarak korunursunuz.

Ayrıca sosyal medya özelliğine sahip olan uygulama sayesinde gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

- Telefon defterinizde kayıtlı olmayan numaralardan aldığınız çağrıları, anlık olarak tanımlayabilirsiniz.
- Gelen arama istenmeyen bir aramaysa anlık olarak sizi uyarır. Böylece bütün otomatik aramalar, reklamlar ve telefon dolandırıcılığı aramalarından gerçek zamanlı olarak korunursunuz.

ESNEK REKLAM
GetContact YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM