Garenta MOOV

Garenta MOOV indir

ESNEK REKLAM

Saatlik Araç Kiralama Uygulaması

Garenta MOOV, saatlik olarak araç kiralaması yapabileceğiniz bir uygulamadır. MOOV, saatlik araç kiralama hizmetidir. Hizmet alanı içinde dilediğin yerdeki seçtiğin aracın, saatlik olarak kiralanmasına olanak tanır ve kullandığın kadar araç sahipliği sunar.

Araç ihtiyacın olduğunda uzaklarda arama. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra, rezervasyon işlemi olmadan, istediğin aracı seçip, hemen yollara düşerek, sen de MOOV'layabilirsin. Valeler tarafından araç kapına kadar getirilir, araç ile işin bittiğinde istediğin yere bırakır gidersin. Anlık ihtiyaçlarında veya saatlik yolculuklarında, MOOV'la kullandığın kadar ödersin. MOOV, saatlik kiraladığın aracı, işin bittiğinde dilediğin yerde teslim edebileceğin pratik bir hizmettir.

App Store veya Google Play üzerinden MOOV by Garenta uygulamasını akıllı telefonuna indir ve üye ol, dilediğin saatte hemen araç kiralama işlemine başla. Genel kiralama koşullarına göre minimum 21 yaş, 1 yıllık ehliyet ve kiralayacak kişi adına kayıtlı kredi kartı gerekiyor. Bu kriterleri karşılayan herkes MOOV'layabilir.

ESNEK REKLAM
Garenta MOOV YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM