Garena

Garena indir

Garena,başarılı bir sohbet ve mesajlaşma programıdır. İnternet üzerinden arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, dosya transferi gerçekleştirebilir, ekran görüntüleri paylaşabilir dilersenizde sesli sohbet ve mesajlaşma yapabilirsiniz.Garena Plus‘ı ise diğer sohbet ve mesajlaşma programlarından ayıran en önemli özellik ise oyuncular arasında mesajlaşma olayını son derece kolaylaştırıyor olmasıdır.

Oyuncuların oynaması, bağlanması, keşfetmesi ve daha fazlası için platform. Kullanıcılar, yalnızca Garena'da bulunan en iyi oyunlarla kendilerini oyun dünyasına kaptırabilirler

Garena'yi bi programa benzetmek istersek hamachi diyebiliriz. Aynı fonksiyonlarda çalışmaktadırlar. Bilgisayarların birbirlerine bağlantılarını sağlayan bir program. gArena şuana kadar çıkmış olan bir çok multiplayer olarak LAN bağlantı desteği veren oyunları oynayabilme imkanı sunuyor. Garena, Büyük Güneydoğu Asya'daki en üst düzey oyunların özel operatörüdür. Garena platformumuz aracılığıyla kullanıcılar popüler ve ilgi çekici mobil ve PC çevrimiçi oyunlarına erişebilirsiniz.

Garena+ üzerinden kendinize ait özel bir grup veya oynadığınız çevrimiçi oyundaki arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Facebook entegrasyonu özelliği ile de son derece kullanışlı olan programı kullanmaya başladığınızda oluşturacağınız hesap üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir veya diğer oyuncularla grup sohbeti yapabilirsiniz.

Garena Plus'ın Yenilikleri:

  • - Messenger gibi bir görünüme sahiptir, online arkadaşlarınızla kolaylıkla konuşmanızı sağlar.

  • - Daha modern bir içeriğe sahip.

  • - Avatar seçenekleri artırılmış.

  • - Grup kurma seçeneği eklenmiş ve grup sohbet bölmesi eklenmiş.

  • - Klan kurma seçeneği eklenmiş ve klan sohbet bölmesi eklenmiş

  • - Arkadaş listenizdeki kişilere durum olarak online-offline-hidden vs. şekillerde görünme seçeneği mevcut.

  • - Flood ve spamdan rahatsız olan arkadaşlar için bir seçenek oluşturulmuş

Garena YAPILAN YORUMLAR