Garbage Truck

Garbage Truck indir

Android için Çöp Toplama Oyunu

Garbage Truck, Çöp kamyonları kullanarak şehirdeki tüm pisliği ortadan kaldırmaya çalışacağımız eğlenceli bir simülasyon oyunu. Sokaklarda bulunan çöpleri toplayarak ortalığı pırıl pırıl yapmaya hazır olunç

Android telefonlarınıza ücretsiz oalrak indirip oynayabileceğiniz oyunda, sokaklardan çöp atıkları alın, çöp kamyonunu yükleyin, çöp çöplüğünü harita üzerinde bulun ve çöpleri çöp işleme ve geri dönüşüm tesisine teslim edin. Bir çöp kamyonunun direksiyonuna oturarak, şehrin etrafındaki çöp kamyonlarınızı sürün, rotanızı takip edin ve mümkün olduğu kadar çok çöp konteyneri toplayın. Kilidini açmak için bir sürü çöp kamyonun yer aldığı oyunda iki zorlu oyun modu yer alıyor.

Çöp konteynerini toplamak ve çöpleri kamyona dökmek için gerçekçi bir simülasyon olan oyunda oynayabileceğiniz 2 mod yer alıyor.

- Klasik mod:
Maksimum sayıda çöp kutusunu mümkün olan en kısa sürede toplayın. Bir çöp konteynerini topladıktan sonra haritadaki yerini bul. Çöp toplarken paraları alın.

- Checkpoint modu:
Zaman deneme modudur, her rotada 6 kontrol noktası olan 4 farklı rota vardır. Süre dolmadan önce tüm çöpleri almak için en iyi rotayı bulun.

Garbage Truck YAPILAN YORUMLAR