Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans indir

Android ve iOS İçin GTA Benzeri Oyun

Gangstar New Orleans açık dünya aksiyon-macera serilerinin standardını yeniden belirleyecek olan mükemmel bir oyun. GTA benzeri açık dünya tabanlı olan oyun uzun süre etkisini oyuncular üzerinde bırakacak bir başyapıt olarak görülüyor.

Yüzlerce araç, inanılmaz bir cephanelik, gümbür gümbür aksiyon ve bu devasa şehri dilediğince keşfetme özgürlüğüyle, gerçek bir gangster olmak için ihtiyacın olan her şey elinde.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınıza ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip ayrıca Türkçe olarak oynayabileceğiniz pek çok efsane olmuş oyunda imzası bulunan Gameloft tarafından hazırlanan oyun GTA severleri coşturacak.
New Orleans şehrinde geçen açık dünya bol aksiyonlu macera oyunu seni bekleyor. Yüzlerce araç, inanılmaz bir cephanelik ve bu devasa şehirde dilediğince gezme özgürlüğüyle, suç dünyasında bir efsane olmak için ihtiyacın olan her şey elinde. GTA serilerinde alışık olduğumuz oyun yapısıyla oynayacağımız oyunda her şey özgür ama görevleri yapmanız gerekiyor. Motosiklet çeteleri, yolsuz polisler ve hatta Voodoo rahipleri bu sokaklarda kol geziyor ve bataklıkta saklanıyor. Polislerle çatışma, çetelerle karşı karşıya gelme, araç bombalama gibi aksiyon oyunda hiç bitmiyor.

Yüksek kaliteli grafikleri ve amatörler tarafından değil profesyoneller tarafından hazırlanmış ses efektleri, uzun süreli oynanışa uygun hikaye modu ve Türkçe dil desteği ile mobil platformlarda artık GTA serisinden sonra Gangstar New Orleans serisi geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz.

Gangstar New Orleans YAPILAN YORUMLAR