Fun Run 2

Fun Run 2 indir

Android İçin Çok Oyunculu Yarış Oyunu

Fun Run 2 - Multiplayer Race, Dirtybit firması tarafından hazırlanmış ve 50 milyon indirme rakamlarına ulaşan Fun Run oyununun çok daha gelişmiş ve eğlence seviyesi bir o kadar daha artırılmış mobil koşu oyunu olarak değerlendirebileceğimiz bu eğlence deposunda arkadaşlarınızla ya da diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak yarışlar yapabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere ya da iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu iki kişilik yarış oyununu olan Fun Run 2'de 70 hayvan içinden birisini seçerek yarışlara katılabilirsiniz. 4 oyuncu ile aynı anda yarışabileceğiniz oyunda, Kutup Ayısı, Kaplumbağa, Penguen, Tilki, Koyun ve Panda gibi pek çok hayvan karakterini bulabilirsiniz.

Çok oyunculu ücretsiz oyunda arkadaşlarınla ya da rastgele kişilerle gerçek zamanlı olarak koşu yarışı yaparak en hızlı olduğunu kanıtlayabilirsin. Koşan rakiplerini yavaşlatmak ve onlara engel olmak için değişik silahlara sahipsin. Onlara elektrik verebilir, önlerine geçmek için kendini roketleyebiliyorsun. Artık tek başına yarışlar yapmaktan sıkıldıysan gerçek zamanlı olarak ister arkadaşlarınla koş, ister senin için rastgele seçilen rakiplerinle yarış.

Fun Run 2 - Multiplayer Race birincisine göre daha başarılı grafiklere sahip. karakterler yenilenmiş, haritalar değiştirilmiş ve oyun daha gerçekçi bir oyun haline gelmiş.

Fun Run 2 YAPILAN YORUMLAR