FotoMorph

FotoMorph indir

İki kişinin yüzlerini birleştirmek

FotoMorph, statik fotoğraflarınızı dinamik ve animasyonlu Flash videolarına dönüştürürken bunlara çarpıcı biçim değiştirme, çarpıtma ve kaydırma efektleri ekleyebilen küçük ama güçlü bir yardımcı programdır.

İki kişinin yüzlerini birleştirmek ve yeni bir yüz oluşturmak için kullanabilirsiniz. Morphing film, animasyon yahut fotoğraflarda kullanılan bir özel efekt. Morphing, iki resim arasında birbirine denk gelen kısımlar hesaplanarak, bu resimler arasında kesintisiz bir geçiş yapmayı sağlar.

Morphing tekniğini kullanarak resimleri birbirine karıştırıp eğlenceli yeni görseller elde edebilirsiniz. Genel olarak TV şovları ve müzik video kliplerinde görüp gıpta ettiğimiz geçiş efektlerini FotoMorph ile kolayca yapabilirsiniz. Her şeyin üstesinden gelmek için, sonunda AVI veya SWF videoları, bir GIF animasyonu veya içinde gömülü bir Flash video bulunan bir HTML sayfası olarak dışa aktarabileceğiniz geçişler ve döngüler de ekleyebilirsiniz.

Arayüz tasarımı iyileştirme için alan bıraksa da (özellikle estetik açıdan), gezinme sekmeleri ve cömert önizleme pencereleri onu sezgisel ve rahat bir ortam haline getiriyor. Burada, fotoğraf koleksiyonunuzla oynayarak, sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın portreleriyle orijinal geçiş animasyonları oluşturarak saatler geçirebilirsiniz.

FotoMorph üç ana işlev sunar

  • morf dizileri,
  • çözgü dizileri
  • pan dizileri.


Çarpıtma dizileri, aynı zamanda bir geçiş efekti kullanarak bir görüntüyü veya onun bir bölümünü "deforme eder". Son olarak, pan dizisi fotoğrafın bir bölümünü yakınlaştırır ve uzaklaştırır, tüm fotoğrafın görünümünden seçilen parçasına ve geriye doğru gider.

Program ile hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz gibi Morph tekniğini kullanarak iki resmi birbirleri arasında dönüştürerek farklı kompozisyonlar oluşturabilirsiniz. Bu işlemler için saatlercede uğraşmadan sadece bir kaç dakika içinde animasyonlarınızı hazırlayabilirsiniz.

FotoMorph ile çalışmalarınızı Flash (SWF), Web Sayfası (SWF + HTML), GIF resim olarak veya AVI film olarak kaydedebilirsiniz.

Özellikleri:

  • - 2 farklı fotoğrafı tek bir fotoğraf üzerine aktarabilir,

  • - Fotoğraf üzerinden ufak tefek düzenlemeler yapabilir,

  • - Fotoğrafları animasyon haline geitrebilirsiniz.

FotoMorph YAPILAN YORUMLAR