Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 indir

ESNEK REKLAM

En Gerçekçi Yarış Oyunu

Forza Motorsport 7, Microsoft tarafından geliştirilmekte olan grafikleri ile oyuncunun gönlünü kazanmayı başarmış yarış oyunu serisinin son oyunu.

Forza Motorsport 7'nin demosu çıkışını gerçekleştirdi.

Şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı en güzel ve en gerçekçi yarış oyunuyla motor sporlarının coşkusunu son sürat tecrübe edin. HDR'de 60fps ve doğal 4K çözünürlük ile muazzam grafiklerin tadını çıkarın. Oyunda toplamda 700'den fazla araba seçeneği bulunuyor. Bu arabalar arasında da aşırı lüks olarak tabir edeceğimiz ve hayalini bile kurmakta zorlanacağımız Porsche, Ferrari ve Lamborghini gibi ünlü markaların hız canavarları yer alıyor. Piste her çıkışınızda yarış koşullarının değiştiği 30 ünlü konumda ve 200 şeritte kendinizi sınayın.

Bir önceki serisi olan Forza Horizon 3'ün aksine oyun yine hayranlarının sevdiği şekilde pist ve asfalta yollarda oynanmaya başladı. Tek amacımız var şampiyonalara katılarak rakiplerimizi geride bırakarak en iyi olduğumuz kanıtlamak.

Forza yarış oyunları dünyasında kendisine yer bulmuş yarış oyunu serileri arasında gösterilmektedir. Microsoft tarafından kısa aralıklarla oyuncunun henüz bir önceki seriye doymadan sürekli olarak yeni seri çıkarmalarından ve yeni serilerin üzerine çok fazla bir ilave yapamadıklarından dolayı oyun istenilen ilgiyi oyuncular tarafından bir türlü göremiyor. Yarış severler oyun ne kadar kaliteli çıksış yapmış olsa da Forza'ya ilgisiz kalmaya devam ediyorlar.

Forza Motorsport 7 (minimum) sistem gereksinimleri
- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi
- Intel Core i5 750 işlemci
- 8 GB RAM
- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GT 740, Nvidia GTX 650 veya AMD R7 250X ekran kartı
- DirectX 12

ESNEK REKLAM
Forza Motorsport 7 YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM