Football Manager Touch 2017

Football Manager Touch 2017 indir

Android ve İOS Tabletler İçin Futbol Menajer Oyunu

Football Manager Touch 2017, tabletlerde oynanabilen eksiksiz futbol menajerliği oyunu. Football Manager, sizi futbolun yaşayan dünyasının içine çeker. Gerçek hayatta futbol menajerliği yapmaya en yakın oyun olarak oynayabileceğiniz bu oyunu Android ve iOS tablet cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Tüm dünyadan 130'u aşkın gerçek ligdeki gerçek takımları ve oyuncuları yönetin ve maçlarınızın büyük beğeni toplayan Football Manager 3D maç motorunda oynanmasını izleyin. Hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış 1500'ü aşkın yeni ve gelişmiş animasyona ve bunun yanında gelişmiş AI karar verme, gelişmiş stadyumlar ve gerçekçi LED reklam panolarına sahip önemli ölçüde geliştirilmiş 3D maç motoru.

Football Manager serisinin geliştiricisi sadece mobil cihazlar için yeni bir yönetici simülasyon oyunu Google Play Store ve Apple App Store’da oyun severler için yayınlandı. 19,99$ fiyat ile oyun severlere sunulan oyunu iOS cihazlarınızda iPad Air 1 ve 2, iPad Pro 12.9 ve 9.7 ve iPad Mini 2, 3 ve 4 modellerinde oynayabilirsiniz. Android kullanıcıları ise Android 4.4 ve üzeri tüm Android cihazlarda oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Football Manager Touch 2017 YAPILAN YORUMLAR