Graph

Graph indir

ESNEK REKLAM

Fonksiyon Grafiği Çizme Programı

Graph, matematiksel fonksiyon grafikleri çizebileceğiniz ücretsiz bir program. Kordinat sisteminde matematiksel grafikler çizimlerini kolayca yapabilirsiniz. Her türlü matematiksel işlemi renklendirme seçenekleri ile grafiklerinizi detaylandırabilirsiniz.

Graph, bir koordinat sisteminde matematiksel grafikler çizmek için kullanılan açık kaynaklı bir uygulamadır. Fonksiyonların grafiğini çizmek isteyen herkes bu programı faydalı bulacaktır. Koordinat grafikleri üzerine matematik fonksiyonları çizin. Programın ara yüzü ana ekranda ayarlanabilir bir koordinat planı gösterir. Ekranın sol tarafında ise ekleyebileceğiniz farklı işlemler mevcuttur. Bir işlevi görselleştirmeyi ve başka bir programa yapıştırmayı çok kolaylaştırır. Fonksiyonlar üzerinde bazı matematiksel hesaplamalar yapmak da mümkündür.


Fonksiyonlar üzerindeki değerleri belirlenen bir noktada yada fare ile grafik üzerinde takip ederek görebildiğiniz bu eğitimsel araç fonksiyonlara gölgelendirme eklemenize, kordinat sistemine nokta serileri eklemenize olanak sağlıyor. Graph ile oluşturdugunuz grafikleri kopyalayarak farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca fonksiyonlar üzerinde bazı matematiksel hesaplamalar'da yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Graph ile matematiksel grafikleri kolayca çizebilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Graph YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM