Flutter

Flutter indir

Android ve iOS için Mobil Uygulama Yapma Programı

Flutter, mobil uygulama geliştirmek isteyen kullanıcılar için hızlı çözümler sunan ücretsiz bir program. Google tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir mobil uygulama geliştirme yazılımlarından bir tanesidir.

Android ve iOS için uygulama geliştirmek isteyenlerin en iyi yardımcısı olmaya aday. Hızlı ve kolay bir şekilde deneme yapmanıza, kullanıcı arayüzleri oluşturmanıza, yeni özellikler eklemenize ve hataları daha hızlı bir şekilde gidermenize yardımcı oluyor.

Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz bu program Google tarafından desteklenmektedir. Artık uygulama arayüzlerinizi daha hızlı ve işlevsel bir şekilde geliştireceksiniz. Mobil uygulama geliştiriyor ya da bu alanca ilginiz bulunuyorsa oldukça kolay ve basit framework olan Flutter, sizlerin iyi bir yardımcısı olacaktır. Geliştirecek olduğunuz uygulamanızı iOS ve Android platformları için ayrı çıktı alabilir ve buradaki kullanıcıların beğenisine sunabilirsiniz. Tek bir proje ile her iki platform için uygulama geliştirerek hem zamandan hem de uzun solukku bir uğraştan kurtulabilirsiniz.

Arayüz tasarımcıları ise Flutter'ı kullanarak Android ve iOS platformlarına uygun, daha başarılı uygulamalar tasarlayabilirler. Flutter'ı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Flutter YAPILAN YORUMLAR