FIFA 19 Demo

FIFA 19 Demo indir

Futbol Oyunu

FIFA 19 Demo, FIFA oyun serisinin en yeni hali olan futbol oyunu. Futbol oyunu denildiğinde akla gelen ilk seri olan FIFA yeni oyunu FIFA 2019 ile oyun severlerin karşısına çıktı. Geçtiğimiz yıl FIFA 2018 ile rakiplerini geride bırakan FIFA'dan bu yılki beklentiler çok daha büyük. FIFA 19 demo sürümünde yolculuk modu ile vs. modları oynanabilir olacak. Ayrıca vs. modunda Şampiyonlar Ligi atmosferinde maç yapılabilecek.

13 takımın yer alacağı beklenen demo sürüm içerisinde yer alacak takımlar;
Bayern Munich
Juventus
PSG
Man City
Man United
Borussia Dortmund
Real Madrid
Atletico Madrid
Tottenham Hotspur

FIFA 2019 Demo sürümünde göze çarpan ilk detay, EA Sports'un yine oyuncu mekaniği üzerine fazladan mesai harcamış olması. Bu yıl daha aktif bir futbol deneyimi sunmak isteyen FIFA 2019, göğüsle top kontrolü gibi yeni dinamikler kazanmış durumda. Oyunun merkezindeyse tıpkı bir önceki seride olduğu gibi yine C. Ronaldo‘yu görüyoruz. Karşılaşmalar sırasında tüm sahayı gözden geçirmemize yardımcı olan mini haritada da bazı köklü değişiklikler yapılmış. Artık kendi takımınızın oyuncularını harita üstünde daireler şeklinde görürken, rakip takımın oyuncuları üçgen ile gösterilecek. Bu detayın, mini harita üzerinde oyuncu karmaşası yaşayan FIFA oyuncularını mutlu edeceği düşünülüyor.

FIFA 19 demo sürümünde Manchester City, Manchester United, PSG, Bayern Munich, Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur, Juventus, Real Madrid, Atletico Madrid ve Roma takımları oynanabilir olarak yer alacak.

FIFA 19 demo sürümü 13 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için oynanabilir olacak.

FIFA 19 Demo YAPILAN YORUMLAR