Facebook Messenger

Facebook Messenger indir

Android ve iOS için Facebook Mesajlaşma Uygulaması

Facebook Messenger, Mobil cihazlarınız ile akadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. Facebook'ta arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, en son güncellemeleri takip edebilir, bildirimlerden haberdar olursunuz. Hayatınızdaki kişilere anında ve ücretsiz ulaşın. Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır). Sadece Facebook arkadaşları için değildir: Telefon rehberinizdeki kişilere mesaj gönderebilir ve telefon numarası girerek yeni bir kişi ekleyebilirsiniz.

Grup sohbetleri: En sık mesajlaştığınız kişiler için gruplar oluşturun. Gruplara ad verebilir, grup fotoğrafları belirleyebilir ve hepsini bir arada tutabilirsiniz.
Fotoğraflar ve videolar: Doğrudan uygulamadan video, selfie veya başka fotoğraflar çekebilir ve tek dokunuşla gönderebilirsiniz.
Sohbet balonları: Başka uygulamaları kullanırken konuşmanıza devam edin.

Özellikleri:
- Sohbet balonları mesajlarınızı ve SMS'lerinizi her şeyin önüne ve merkezine koyar,
- Facebook arkadaşlarıyla sohbet edebilme,
- Kimlerin müsait olduğunu görmek için parmağınızı sola kaydırın,
- Mesajlara fotoğraf ve konum bilgisi ekleme.
- Messenger'ı olmayan diğer arkadaşlara yazılı mesaj atma.
- Messenger ve Facebook'ta alınan ve gönderilen mesajlara ulaşma.
- Grup sohbeti.

Yenilikler:
Gruplar: Artık en sık mesajlaştığınız kişiler için gruplar kurabilirsiniz. Gruplara bir ad verin, grup fotoğrafı ekleyin ve hepsine tek bir yerden erişin.
İletme: Bir mesaj veya fotoğrafı konuşmada olmayan birine göndermek mi istiyorsunuz? İletmek için üzerine dokunmanız yeterlidir.
Ücretsiz Aramalar: Bulunduğunuz her yerden istediğiniz kadar konuşun.

Facebook Messenger, Android (Telefon ve Tablet), iOS (iPhone, iPad, iPod) ve Windows Phone (8) yüklü mobil cihazlarınızda çalışmaktadır.

Facebook Messenger YAPILAN YORUMLAR