Ezan Vakti Pro

Ezan Vakti Pro indir

Android için İsmailağa Ezan Vakitleri Uygulaması

Ezan Vakti, Android ve iOS cihazlarınız için tam bir İslam bilgi kütüphanesidir. Vaktinde uyarılar yapan, kütüphanesinde eşsiz külliyatından eserler barındıran, ortak hatim ve zikirler ile duaların paylaşıldığı ortam sunan, Mü'min'in günlük yaşamında yer almasını sağlayacak özelliklerle donatılmış, kullanımı kolay, hafif ve şık Ezan Vakti uygulaması.

İsmailağa Ezan Vakti uygulaması ile ortak hatimlere katılabilir, siz de yeni hatimler açabilirsiniz. beş vakit ezan sesi ile her vakit ezan dinleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan kütüphaneden ücretsiz olarak kitapları okuyabilirsiniz. Yakındaki camileri görebilir, namaz vakitlerinde İsmailağa Ezanı ile uyarı alabilirsiniz. Ezan Vaktinin asıl vazifesi, namaz vakti hatırlatıcısı olarak telefonunuzdaki en etkili uygulama olmak. Bununla birlikte içerisinde yer alan "İslami faide" esasına dayalı bölümleri ile en çok tercih edeceğiniz uygulamalardan olmaya da aday.

Uygulamayı kurduğunuzda telefonunuzun GPS özelliğini açık tutarak namaz vakitleri için otomatik konum almasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz namaz vaktini şaşırmamak için GPS ile konuma göre vakit takibini de etkinleştirerek her gittiğiniz yerde, özellikle seçmeye gerek kalmadan o bölge için hesaplanan vakitleri görebilirsiniz.

İsmailağa Ezan Vakti Uygulaması İçeriği:
- GPS ve El ile Konum Belirleme,
- Namaz Vakitleri,
- Kıble Pusulası,
- Yakındaki Camileri Bulma,
- Kütüphanede Önemli Eserler,
- Zikirler ve Hatimler (Yalnız veya Ortak),
- Kur'an-ı Kerim,
- Zikirmatik, Hazır Zikirler,
- Ortak Dualar,
- Dini Günler, İmsakiye,
- Hicri-Miladi Dönüştürücü,
- Kaza Takibi, Otomatik Kaza Takibi,
- Mekke'den Canlı Yayın,
- 5 Günlük Hava Durumu.

Ezan Vakti Pro YAPILAN YORUMLAR