Kiloblocks Lite

Kiloblocks Lite indir

Android ve iOS Için Ücretsiz Minecraft Oyunu

Exploration Lite, Android ve iOS mobil cihazlara indirip oynayabileceğiniz en iyi Minecraft benzeri oyundur.

Küpler ile çeşitli tasarımlar yapmanıza olanak sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen oyunda beceri ve kabiliyetlerinizi gösterebilirsiniz. Andrzej Chomiak tarafındfan geliştirilmekte olan oyun tüm mobil cihazlar üzerinde 100+ milyon indirilmeye sahiptir. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış olan oyunda hayal gücünüzü kullanarak blokları birleştirip kendi yaşam dünyanızı oluşturmaya çalışacaksınız. Kendinize ait bir şehir kurabilir, kaleler ve madenler inşa edebilirsiniz.

Exploration, muhteşem grafiklere sahip ve bir çok olasılık sunan Minecraft tadında bir oyundur. Sürücünde çok az yer kaplar ve Android cihazında mükemmel çalışır.

Klasik Mojang oyununda yapabildiğin her şeyi yapmanı sağlar: sınırsız bir dünyayı keşfetmek, binaları tahrip etmek, her türlü yapıyı inşaa etmek, ve genel olarak, hayal gücünü konuşturmak. Son zamanların fenomen oyunu olan orjinal Minecraft oyun benzerliği ile dikkat çekmekte olan Exploration Lite apk ücretsiz versiyonunda kaydetme ve yükleme fonksiyonları bulunammaktadır.

NOTLAR:
Oyuncular el feneri, yatak ve kılıçtan kaleler, havuzlar ve merdivenlere kadar her türlü şeyi inşaa edebilir. Tabiki Exploration'ın 'lite' versiyonu oyunu kaydetmene izin vermez, bu yüzden oyundan çıktığında, tüm ilerlemeni kaybediceksin.

Kiloblocks Lite YAPILAN YORUMLAR