Euro Truck Simulator 2017

Euro Truck Simulator 2017 indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Euro Truck Simulator 2017 - Ücretsiz Tır Sürme Oyunu

Ücretsiz Tır Sürme Oyunu

Euro Truck Simulator 2017, Avrupa yollarında tır sürmeye çalışacağınız güzel bir simülasyon oyunu. Bir tır şoförünün yaşayabileceği zorluklara tanık olacak ve zorlu yollarda size verieln görevleri yerinegetireceksiniz.

Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz gerçekçi bir tır sürme simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2017, başarılı grafik ve ses efektleri ile sizlere eğlenceli zamanlar geçirmenize yardımcı olacaktır. Oyunda bir tır şoförünün yerine geçecek ve uzun yollarda direksiyon sallayarak tırcılığın nasıl bir iş olduğunu daha yakından anlama imkanına sahip olacaksınız. ETS oyununu oynayanların çok iyi bildiği, oturmuş olduğunuz şoför mahalinde, 7-24 değişik radyo istaasyonlarını dinleyebilir, gerçek kokpit heyecanını yaşayabilirsiniz.

Son derece gerçekçi bir oyun içerisinde 40+ farklı tır modeli bulunuyor. Euro Truck Simulator 2017 oyununda da serinin önceki oyunlarında olduğu gibi görevler alarak bu görevlerden para kazanmaya çalışıyorsunuz. Sizler kazandığınız paralar ile birlikte hepsini kullanma şansına sahipsiniz.

Euro Truck Simulator 2017 YAPILAN YORUMLAR