Ertuğrul Gazi Oyunu

Ertuğrul Gazi Oyunu indir

Android için Tarihi Savaş Oyunu

Ertuğrul Gazi 3D Diriliş, yerli oyun geliştiricisi Umuro tarafından hazırlanmış tarihi Osmanlı imparatorluğunun kurucusu Ertuğrul Gazi'nin dönemini yaşatmak için hazırlanmış bir savaş oyunu. Ertuğrul Gazi Oyunu ile birlikte tarihi savaşlara hazırlanın ve imparatorluğu yeniden kurun.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Ertuğrul Gazi, 34 bölümden oluşmaktadır. Oyunun her bölümde farklı görevlerin üstesinden gelmeye çalışacağız. Başarıyla yerine getireceğimiz her görevden sonra hainleri bir bir ortdan kaldıracağız. Türk tarihinde önemli bir yer tutmuş olan Ertuğrul Gazi'nin dönemindeki olaylara paralel olarak hazırlanmış olan oyunda Kayıların, Haçlılar ve Moğollar ile yaptığı mücadeleleri konu edilmektedir.

Osmanlı Devleti'nin yeniden kurulmasını yaşayabileceğiniz yerli yapım Ertuğrul Gazi 3D Diriliş oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Sürekli olarak geliştirilmekte olan oyunu oynayarak eksik gördüğünüz kısımları yapımcıyla paylaşabilirsiniz.

Ertuğrul Gazi Oyunu YAPILAN YORUMLAR