Eleq

Eleq indir

Android ve iOS Canlı Bilgi Yarışması

Eleq, cenlı yayın bilgi yarışması ile birlikte nakit ödüllü bilgi yarışmasına kayılın. Türk Telekom'un grup şirketi Argela tarafından Android için Google Play Store'da ve iPhone için Apple App Store'da yayınlanmış olan canlı ve nakit ödüllü bir mobil uygulamadır.

Android ve iOS platformlarına ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama, Türk telekom güvencesi altında geliyor. Yapılacak canlı yayınlara katılarak, tüm sorulara doğru cevap verenler para ödülleri kazanıyor. Kullanıcılar bu canlı oyun sayesinde para kazanabiliyor. Telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ile kayıt olarak yarışmalara katılabilirsiniz. Uygulamada size özel bir kullanıcı adı belirledikten sonra artık sizlerde yarışma zamanları para kazanabileceksiniz.

Eleq Canlı Bilgi Yarışması Uygulaması ile Nasıl Para Kazanılıyor?
Her gün belirli saatte yarışma başlıyor ve günün ödülü belirleniyor. Yarışmada ortalama 12 adet canlı soru soruluyor ve cevaplamanız için 10 saniye süreniz bulunuyor. Bu süre zarfında soruları cevaplayabilirseniz ve tüm soruları doğru bilirseni günün sonunda toplam para ödülü tüm soruları bilen kişiler arasında eşit şekilde paylaştırılıyor ve bakiyenize yansıyor.

Eleq YAPILAN YORUMLAR