Dota Underlords

Dota Underlords indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Dota Underlords - PC ve Android ücretsiz online strateji oyunu

PC ve Android ücretsiz online strateji oyunu

Dota Underlords, ücretsiz online strateji oyunu.

Dota dünyasında geçen bu yeni stratejik savaş oyununda ekibinizi oluşturun, rakiplerinizi yok edin ve Beyaz Kule'yi yönetin. Dota'nın yeni sürümü Dota Underlords, PC ve mobil platformlarında oynanabiliyor ve çapraz platform desteği sayesinde bir cihazda başladığınız maça diğer cihazdan devam edebiliyorsunuz.

Bilgisayarlar ve mobil cihazlar arası çapraz oyunun keyfini çıkarın. Kahramanları ekibinize katın ve daha güçlü olacak şekilde onları birleştirin.

KAZANMAK İÇİN STRATEJİ GELİŞTİRİN:
Kahramanları ekibinize katın ve daha güçlü olacak şekilde onları birleştirin.

FARKLI İTTİFAKLAR KURUN:
Ekibinize kattığınız her kahraman benzersiz ittifaklar oluşturabilir. Ekibinize aynı ittifaktan kahramanları katarak, rakiplerinizi ezecek güçlü bonuslara ulaşabilirsiniz.

ÇAPRAZ PLATFORM:
İstediğiniz platformda oynayın ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı sorunsuz bir şekilde platform farkı olmaksızın mücadele verin. Bir yere mi yetişmeniz gerekiyor? Bilgisayarınızda bir maç başlatın ve bu maçı mobil cihazınızda bitirin (ya da tam tersi). Dota Underlords profiliniz bütün cihazlar arasında paylaşılacağı için oynadığınız platformdan bağımsız bir şekilde sürekli olarak ilerleme kaydedersiniz.

IŞIK HIZINDA AĞ İLETİŞİMİ:
Underlords, sıfır gecikmeli bir tecrübe için yepyeni bir ağ kullanır.

DERECELİ EŞLEŞTİRME:
Herkes en alttan başlar ancak diğer Underlord'lara karşı mücadele vererek basamakları tırmanabilir ve Beyaz Kule'yi yönetmeye layık olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

KOLAY TURNUVA OLUŞTURMA:
Kendi özel lobilerinizi ve maçlarınızı yaratın, ardından 8 Underlord mücadelecisini izlemeleri için izleyicileri davet edin.

ÇEVRİMDIŞI OYNAMA:
4 farklı zorluk seviyesine sahip akıllı yapay zeka düşmanlar sayesinde çevrimdışıyken de yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. İstediğiniz an maçı durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz.

Dota Underlords PC Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
- İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
- İşlemci: Intel i5, 2.4 Ghz veya daha iyi
- Bellek: 4 GB RAM
- Ekran Kartı: Dahili HD Graphics 520 128 MB veya daha iyi
- Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
- Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
- Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Dota Underlords YAPILAN YORUMLAR