Dolphin Browser

Dolphin Browser indir

Android ve iOS için İnternet Tarayıcı

Dolphin Tarayıcı, Mobil tarayıcılarınız üzerinde internette daha hızlı dolaşacak, kendi zevkinize göre tasarlayacağınız bir ana ekrana sahip olacak, ses ve hareketlerle kontrol imkanına sahip olacaksınız.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Dolphin Tarayıcı, en iyi AdBlock Tarayıcılardan biridir. AdBlocker ile açılır pencereleri, reklamları, afişleri ve reklamları engelleyebilirsiniz. HTML5, Flash videoları ve daha fazlasını, video downloader ile internette hızlı bir hızda indirin. Düşen bağlantılar Dolphin Browser kesme noktasından indirmeye devam eder. Buna ek olarak, dosya yöneticisinde indirilen dosyaları kolayca silebilir veya taşıyabilirsiniz.

Android cihazlar için sekme desteğine sahip hızlı bir web tarayıcı. internette daha hızlı dolaşacak, kendi zevkinize göre tasarlayacağınız bir ana ekrana sahip olacak, ses ve hareketlerle kontrol imkanına sahip olacaksınız. Browser içerisinde flash player desteği sayesinde flash destekli siteleri açabilir flash oyunları Android ve iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Dolphin'in Android Chrome, Firefox ve Safari eklentileriyle, internet linklerini, haritaları, telefon numaralarını ve daha fazlasını telefonunuzla bilgisayarınız arasında transfer edin.

Özellikleri;
- Seçilen metni kopyalayabilir,
- ileri-geri tuşları,
- Çoklu sekme özelliği,
- yakınlaştırma, büyütme özelliği,
- Flash player desteği.

Dolphin Browser, Android (Telefon ve Tablet), iOS (iPhone ve iPad) cihazlarınızda çalışmaktadır.

Dolphin Browser YAPILAN YORUMLAR