Dolmuş Minibüs Şoförü

Dolmuş Minibüs Şoförü indir

ESNEK REKLAM

Android Için Dolmuşçuluk Oyunu

Dolmuş Minibüs Şoförü, son zamanlarda geliştirdiği güzel oyunlarla dikkat çeken TKS Games tarafında hazırlanmış eğlenceli ve bizden bir oyun. Bir benzeri olarak daha önceden sistemimizde yayınlamış olduğumuz bu oyun gibi bizden öğeler taşıyan bu dolmuşçuluk oyunu da çok fazla ilgi görecektir.

Android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dolmuş oyunu olan Dolmuş Minibüs Şoförü 2017'de zor şartlar altında çalışmakta olan minibüsçü kardeşlerimizin yaşamlarına tanık olacaksınız. Ekmek parası diyerek geçtiğimiz direksiyon başında Ankara trafiğinde Ulus - Sıhhiye gibi zor bölgelerede şöförlük yapıp yolcu taşıyacağız.

Muhteşem grafikleri ve gerçekçi özellikleri ile diğer oyunlardan ayrı bir konumda olan minibüs oyunumuz ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Görevimiz ise yolcuları duraktan alarak onları gitmek istedikleri yerlere götürmek. Çeşitli minibüs modellerinden istediğinizi seçerek otoyoldan başlayarak orman yollarına kadar uzanan büyük bir haritada doyasıya gezebilirsiniz.

Özellikleri:
- Minibüs modelleri,
- HD grafikler,
- Eğlenceli müzikler,
- 3 Farklı araç kontrol sistemi (Direksiyon, Sensör, Ok işaretleri),
- Farklı sürüş açıları,
- Gerçek yolcu alma sistemi,
- Farklı havalı kornalar.

ESNEK REKLAM
Dolmuş Minibüs Şoförü YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM