Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader indir

ESNEK REKLAM

Android ve iOS için PDF Açma Uygulaması

Adobe Acrobat Reader, Android ve iOS mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretisz bir PDF görüntüleme programı. PC kullanıcılarının vazgeçilmez programlarından biri olan Adobe Acrobat Reader'ın mobil uygulaması baştan aşağı yenilendi.

Dünyanın en güvenilir PDF görüntüleyicisi olan Adobe Acrobat Reader'ı edinin. Bu ücretsiz PDF okuyucusuyla çevrimiçi dosya depolayın ve PDF'leri hızla okuyun. PDF indirmek, PDF düzenlemek ve paylaşmak, dosyaları PDF'e çevirmek ve not/e-imza eklemek de mümkün.

PDF belgelerini e-posta, web veya "Paylaş" özelliğini destekleyen herhangi bir uygulama üzerinden hızlıca açın. Tek Sayfa, Sürekli Kaydırma veya Okuma modlarından birini seçin. PDF dosyalarını güvenli bir şekilde görüntüleme, imzalama ve yorumlama konusunda ücretsiz olarak sunulan güvenilir başlıca uygulama. PDF'lerle mobil aygıtınızda tıpkı masaüstü bilgisayarınızda olduğu gibi etkileşim kurabilirsiniz. PDF Portföyleri arasında gezinerek parolayla korunan belgeleri görebilirsiniz. Hatta önemli belgeleri imzalayıp gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Android, iPad, iPhone PDF okuyucu olan Adobe Reader mobil uygulaması ile PDF Portföyleri arasında gezinerek parolayla korunan belgeleri görebilirsiniz. Hatta önemli belgeleri imzalayıp gönderebilirsiniz. Acrobat Reader yeni ve modern bir görünüme sahip. PDF dosyalarınıza yapışkan notlar eklemek, metni vurgulamak; çizgiler, şekiller ve damgalar kullanmak için yararlanabileceğiniz eksiksiz bir yorum oluşturma araçları seti de buna dahildir.

Adobe Acrobat Reader Özellikleri:

  • - Metin ekle aracını kullanarak PDF'lere metin ekleme

  • - Dokümanları daha kolay yönetme ve organize etme

  • - Acrobat.com ile bulut bilişim desteği geldi.

  • - Doğrulama, düzenleme ve hesaplama desteği geldi.

  • - Hazırlanan dokümanlara marka izi eklenebilir kılındı.

  • - Metin seçimi esnasında yaşanan hata giderildi.

  • - Akıllı yakınlaştırma eklendi.


Android (Telefon ve Tablet), iOS (iPad, iPhone) cihazlara indirerek kullanabilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Adobe Acrobat Reader YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM