Desert Operations

Desert Operations indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Desert Operations - Ücretsiz Savaş ve Strateji Oyunu

Ücretsiz Savaş ve Strateji Oyunu

Desert Operations, tamamen ücretsiz olara indirme işlemine gerek duymadan web tarayıcısı ile oynanmakta olan savaş ve strateji oyunu.

Binlerce oyuncuya karşı savaşacağınız en beğenilen online oyunlardan biridir. Hiç bir indirmeye gerek duymadan, ücretsiz hemen oynanabilen, çevrimiçi mevcut en iyi savaş oyunu. Stratejinizi belirlemeniz gerekecek: Birlik mi Yıkım mı? Hangisini seçeceksiniz? Hangisini seçerseniz seçin tek hedefiniz tüm ülkelere hükmetmek olacak!

30'dan fazla bina, 50'den fazla kara, hava ve deniz birimleriyle dünyaya hükmetmek size çok yakın! Piyadeler, paraşütçüler, savaş uçakları, ağır tanklar, bombacılar ve savaş gemileri... Hepsini kurun ve eğitin. Savaş zamanında size en değerli kaynağı sağlamak için casus birimleriniz düşman kamplarına sızsın: Bilgi! Çöl petrol alanlarını kontrol altına al ve düşmanın rezervlerini boşaltarak çatışmayı felce uğrat! Sayısız oyuncu ile savaşın ve bu acımasız dünyaya hükmedin!

Dünya'nın her yerinden binlerce oyunculu ücretsiz efsanevi MMO oyununa sen de katılarak büyük zaferlerin heyecanını yaşayın, ittifak savaşlarına katılın ve askeri birimlerinin verdiği güçle düşmanın kaynaklarına el koyun. En beğenilen strateji oyunlarından biri olan bu oyunda sürekli görevler, etkinlikler ve kesintisiz aksiyon sizi bekliyor.

Desert Operations BENZER İÇERİKLER
Desert Operations YAPILAN YORUMLAR